Pozitivní ohlasy naší práce máme rádi a rádi se o ně podělíme.

Lenka Majerová, Praha

Dobrý den, děkuji, uklizeno je bezvadně, měla jsem na Vás štěstí. Na podzim se ozvu.

Dostálovi, Praha

Dobrý den, dnes u nás byly na generálním úklidu dvě sympatické dámy Kristýna a Pavlína. Absolutní spokojenost. Děkujeme Dostalovi

Věra Šimicová, Praha

Včera pro mě firma EXPERT úklid prováděla kompletní úklid domácnosti. Byla jsem velmi spokojená. Pracovnice (Kristina a Pavlína ) byly ochotné, milé a práci udělal velmi dobře. Příště si firmu objednám znovu a budu jí doporučovat svým známým.

Jitka Krátká, Praha Horní Počernice

Úklid od Expert úklidu musím hodnotit pokaždé na jedničku. Paní Denisa je milá a usměvavá osoba, se kterou je radost komunikovat a vždy jsme se domluvili na mých speciálních požadavcích, kterých mám docela dost, protože jsem majitelka tří psů.

Klára Šedivá, Praha 9
Podnikatelka

Nevadí mi dát peníze za úklid domácnosti a ušetřit tak čas pro rodinu nebo mé koníčky. Starosti s úklidem nechávám na úklidové firmě a lituji jen toho, že mě to nenapadlo už dávno.

Lenka Havlíčková, Praha 9
Žena v domácnosti

Jedním slovem pohoda. Nejdřív generální úklid a teď už pravidelně úklid několika mých nemovitostí, vždy bez problému. S Expert úklidem ráda spolupracuji.

Věra Fišerová, Praha Palmovka
Manažerka

Využíváme úklidových služeb firmy Expert úklid dlouhodobě při generálních úklidech po stavbě či rekonstrukci k naprosté spokojenosti. Tyto úklidy jsou dost náročné a přesto byly vždy provedeny s maximální pečlivostí.

Tereza Schubertová, Praha Libeň
Asistentka ředitele

Jako asistentka musím zařizovat úklid firemních prostor a tak jsem měla tu možnost vyzkoušet více úklidových firem. Komunikace a výsledek práce expert úklidu mě přesvědčila a tuto úklidovou firmu nemám důvod měnit. Se službami jsem naprosto spokojena.

Pavel Olšanský, Praha Vysočany
Jednatel firmy

Expert úklid prováděl celkový úklid našeho domu po jeho rekonstrukci. Vše dopadlo na jedničku, komunikace bez problému a výsledek také. Nyní nám firma uklízí celkem rozsáhlé firemní prostory a měnit nebudeme. Díky

Další recenze

Pełny profesjonalizm pań sprzątających. Panie zjawiły się punktualnie o umówionej godzinie z własnym sprzętem (w tym z drabinką) i środkami czystości. Żadnych zastrzeżeń co do jakości, dokładności i staranności sprzątania. Szczerze polecam!

thumb Andrzej D

Dekuji za opravdu expertní úklid paní Ženě a Krystine, dnes jsem měl pocit, ze lze ze starého udělat nové a voňavé. Mají profesionální prostredky a parní cistice. Moje požadavky splnily na jedničku. Službu doporučuji vsem zaneprázdneným lidem.

thumb Jana Mastná

Doporučuji! Včera u mne uklízely dvě vaše pracovnice, a to Táňa a Julie. Můj byt v takovém stavu, v jakém ho zanechaly ony dvě dámy, snad ještě nebyl. Co bylo špinavé, je perfektně čisté, co bylo čisté, to se leskne a blýská. Jejich péči neuniklo ani to nejzastrčenější zákoutí. Namátkou - zásuvky v kuchyni s příbory a mnoha dalšími předměty (o některých jsem neměl ani tušení), trouba ve sporáku, mikrovlnka, lednice, poličky s nejrůznějšími proprietami, obrazy, atd., atd. Díky moc za to vše!

thumb Jakub Jirman

Příjemné a solidní jednání. Vše uděláno na čem jsme se dohodli. Doporučuji

thumb Ota Procházka

Tímto Vám chci poděkovat, jsem moc rád, že jste se mnou a mou ženou měli trpělivost, vytrhli jste nám trn z paty. Fakticky doporucuju

thumb Jirka Suchar

Expert úklid vřele doporučuji . Úklid byl po rekonstrukci skvěle proveden , cely personál byl velice ochotný a příjemný ...👍

thumb Michal Sládek

Super úklidový servis, termin do 3 dnů, přijeli přesně na čas, vše paní vygruntovaly podle mých instrukcí. Dům čistý a voňavý. Určitě si Vás budu objednávat. DOPORUCUJI

thumb Ярослава Кенез

Slušné

thumb Hana Pancevova

Super služba. Experty jsem využila k úklidu po rekonstrukci před nastěhovánim. Službu tohoto druhu jsem využila prvně. Celou zkušenost si nemůžu vynachválit. Paní Kristyna a Táňa byly příjemné. Mimo toho, že mi perfektně uklidili byt, musím ještě dodat, že komunikace při realizaci byla skutečně profi a na úrovni, cenová kalkulace přesně odpovídala. Můžu jen doporučit. Můj byt krásně voněl a zářil čistotou.

thumb Michaela Beranová

Velmi příjemné jednání a kvalitní služby.

thumb Zbyněk Opletal

Úklid proběhl po velmi příjemné a rychlé komunikaci. Na místo přijel řidič a paní uklízečka. Celkový dojem z úklidu je velmi pozitivní, paní uklízečka byla precizní a nemám žádné výhrady k její práci. Vše bylo velmi dobře uklizeno a vyčištěno. Byt byl provoněný a vypadal zase jako nový. Jednalo se o úklid před nastěhováním nových nájemců. Tuto firmu určitě doporučuji a na další úklid ji s radostí využiji znovu.

thumb Jakub Nečas

Oceňuji vstřícný přístup, kvalitně odvedenou práci, vše v pořádku, domluva rychlá a bez problémů, velmi příznivá cena a profesionální vybavení a přístup.

thumb Hanicka Hany

Úklidovou firmu Expert úklid jsem si vybrala na doporučení známého. Musím říci, že jsem byla nad míru spokojena. Na začátku bylo sice drobné nedorozumění v čase, ale úklid po rekonstrukci proběhl na 1 a dle mých představ. Opravdu kvalitní úklid, výhodný poměr výkon/cena, rychlá domluva. Doporučuji!

thumb Jana Nová

Super pomoc v našem domečku😉 povolali jsme experty a jsme moc spokojeni.👍🏻 Paní uklízečky byly rychlé, udělaly práci, kterou jsem ani nechtěla. Dokonce si pohrály i s naším chlapečkem. Úklid přijel zkontrolovat moc milí, mladý pán. A velký dík i paní šéfové, která nám dokázala poradit jak odstranit skvrny z našeho gauče. Výborný poměr cena kvalita. Doporučuji všem maminkám. 🙂🤗

thumb Valerie Sucharova

Zase po dlouhé době konečně dobrá služba. Nic jsem nemusel připravovat, všechno si úklidovka přivezla sama. Byl jsem nad míru spokojen. Dokonce mi pomohli i s odvozem starého nábytku. Ještě jednou díky paní majitelce.

thumb Roman Honzík

Vyuzili jsme pro generalni uklid bytu a byli jsme maximalne spokojeni. Pani uklizecka byla velmi sikovna. Doporucuji!

thumb Pavel Kovar

Termín generálního úklidu do 2 dnů a o víkendu, vše proběhlo nad naše očekávání, spotřebiče jako nové. Paní uklízečky velmi milé a šikovné.

thumb Daniel Drinka

Se sluzbou jsem velmi spokojena. Přijeli k nám 2 pani uklizečky a vše bylo velmi rychle uklizeno. Ocenuji take, ze mely vlastni cistici prostredky a hlavně perfektní parní cistice, trouba a spáry byly jako nové. Doporucuji s jistotou.

thumb Tomáš Konvalinka

Dlouho jsem přemýšlela, zda si úklidovou firmu objednat. Rozhodla jsem se, že ano a lituji toho, že jsem to neudělala již dříve. Parádně si paní uklízečky poradily s chlupy na sedačce a na koberci. Také mi pomohly s vymýtím skříních a kuchyně. Už se těším na další úklid. Je to opravdu super pomoc.

thumb Natalia Marinkovová

Děkuji moc za pomoc při úklidu po rekonstrukci, jsme s manželem moc rádi, že jsme se rozhodli a práci svěřili do rukou této firmy. Velká čest, že zvládli vyčisti nový obklad, který řemeslníci vůbec nešetřili a patřičně jej zaneřádili spárovací hmotou. Ještě jednou velké díky Kristýno a Aničko! Jediná firma, která mi hned dokázala říci kolik za úklid zaplatím 🙂

thumb Gabriela Eliašová

Dobrý den, na doporučení známých jsem si pozvala tuto firmu na úklid vily. Paní majitelka osobě přijela, prodiskutovali jsme zakázku, termín a cenu. O pár dni déle k nám dorazila parta prima lidiček, která zde předvedla bravurní výkon. Ještě jednou moc děkuji paní Denise, která dodržela vše na čem jsme se domluvili. Vřele doporučuji.👍👍👍

thumb Adéla Nová

S úklidem jsem byla moc spokojená. Jednalo se o úklid po rekonstrukci. Paní uklízečky byly rychlé, ale precizní. Určitě si firmu pozvu zas.😁

thumb Eliška Holečková

Dopručuji, skvělá komunikace s firmou před i během realizace úklidu před nastěhováním. Se samotným provedením práce jsme byli moc spokojeni. Tímto týmu děkujeme a rádi se obrátíme na Vaši firmu znova👍🏼😊

thumb anna encova