Reference

Pozitivní ohlasy naší práce máme rádi a rádi se o ně podělíme.

Jsou to borci a svoji práci odvedou na 1000% vyuzil jsem jejich sluzeb a naprosta spokojenost....naprosto lidsky přístup, doporučuji všem 👍

Tomas Zvěřina Avatar Tomas Zvěřina
31. 12. 2023

Jsme velmi spokojeni. Špičkový úklid.

sylva Legnerova Avatar sylva Legnerova
1. 12. 2023

Perfektně uklizený byt v Měcholupech.

Lukáš Stach Avatar Lukáš Stach
1. 12. 2023

Spokojenost! Paní Oxana zvládla úklid skvěle. Sice menší prostor, ale po rekonstrukci a malování / zbytky malty, barev atd./ Rychle, kvalitně a poctivě. Příště určitě opět využiji Vašich služeb.

Zuzana Mixová Avatar Zuzana Mixová
24. 1. 2024

Velké díky holkám a hlavně paní Vita která je vedla k dokonalé práci, perfektní úklid předčil má očekávání. Cena o polovinu levnější než konkurence. Přeji firmě více spokojených zákazníků tak jako jsem já 👍

Khang Anh Do Avatar Khang Anh Do
1. 12. 2023

Na základě vlastní zkušenosti jsem rodičům pořídila voucher jako dárek. Komunikace při zajišťování poukázky a po několika měsících služby samotné vše dobře domluveno. S úklidem byla 100% spokojenost, v rámci výšky hodnoty poukázky na úklid se stihlo dost věcí. Tempo, přístup a způsob úklidu pomocnic jen chválíme!

Lucie Buckova Avatar Lucie Buckova
31. 10. 2023

Naprosto precizně odvedený úklid. Paní byly pečlivé a rychlé, zvládly předvánoční úklid ve třech za dopoledne.

Kateřina Návojová Horáčková Avatar Kateřina Návojová Horáčková
31. 12. 2023

Již třetím rokem využívám před Vánocemi služeb této úklidové společnosti a jsem velice spokojená. Uklizeno je vždy na jedničku, okna se jen lesknou a vše voní čistotou. Těším se opět na příště.

Pavlínka Sobotková Avatar Pavlínka Sobotková
31. 12. 2023

Rychlá komunikace, dochvilnost, profesionalita, moc krásně a rychle uklizeno. Maximální spokojenost, děkuji!

Martina Kalapáčová Avatar Martina Kalapáčová
31. 10. 2023

S touto úklidovou službou jsem mimořádně spokojená už několik let.Všechny paní, které se u nás vystřídaly, byly milé, rychlé a pečlivé. Jinde hledat nebudu. Milada Votavová

Milada Votavová Avatar Milada Votavová
1. 12. 2023

S úklidem jsem byl spokojen. Přesně podle domluvy. Jak jsme se s paní uklizečkou domluvili tak to bylo. Oceňuji taky rychlou domluvu a domluvu terminu, kdy jsem potřeboval udělat generální úklid hned druhý den a naštěstí jsme společně našli termín. DOPORUČUJI.

Martin Sehnal Avatar Martin Sehnal
31. 12. 2023

Dnes byla u nás paní Oxana a pani Světla. Nevím,jak se jim to podařilo,ale uklidnili náš byt na jedničku. Obě dámy byly milé,hodné,sympatické,sikovne,rychle a vstřícné. Ještě jednou jim děkuji a doporučuji ostatním kdo jsou na vážkách. 🙂 stojí to za to

Darina Štetiarová Avatar Darina Štetiarová
31. 12. 2023

Úklid "chlapského" bytu 3+kk, kde se 5 let uklízelo velmi sporadicky - úžasně si se vším poradily slečny Aljona a Lída, moc jim děkuji! Všechno krásně umyté, odmaštěné, naleštěné, voňavé, prach utřený nejenom ze "serepetiček", ale i z listů kytek! Vše proběhlo dle dohody s firmou a na čas. Výsledek předčil mé očekávání a na firmu se v budoucnu ráda opět obrátím.

Lucie Janouskova Avatar Lucie Janouskova
1. 12. 2023

Při výběru dodavatele služeb se paní Zábranská stavila osobně a to na čem jsme se domluvili splnila. Děvčata na úklid byla dochvilná, bez zbytečných prostojů a se skvělým výsledkem! Doporučuji všem!

Pavel Horak Avatar Pavel Horak
31. 10. 2023

Lucie Svobodova Avatar Lucie Svobodova
31. 12. 2023

Perfektní úklid bytu po rekonstrukci, cena akorát, domluva rychlá, příjez načas a trouba už téměř na odpis je zase jako nová:-) Naprostá spokojenost.

Hana K. Avatar Hana K.
10. 1. 2024

Ráda bych se s vámi podělit o svou zkušenost s úklidem od Expertuklidu. Jsem opravdu nadšená. Paní majitelka byla skvělá. Komunikace byla super, vše mi vysvětlila a pomohla mi s objednávkou. Druhý den ráno dorazil tým 4 uklízeček a hned se pustily do práce. Byly fakt šikovné a pečlivé. Po hodině jsem musela odjet do práce. Pak se ale stalo něco nečekaného. V domě se rozbil bojler a přestala téct teplá voda. Paní mi zavolala a navrhla, že si zajistí rychlovarné konvice, aby mohly pokračovat v práci. Byla jsem šťastná, protože jsem nemohla odejít z práce. Když jsem se vrátila domů, nemohla jsem uvěřit svým očím. Dům byl úplně čistý a voňavý. Díky Expertuklidu jsme se mohli hned další den stěhovat.

Kamča Řezníčkova Avatar Kamča Řezníčkova
10. 1. 2024

Krásně naklizeno a vyvoněno. Děkuji

Lucie Svambera Avatar Lucie Svambera
31. 12. 2023

Tereza Friedrichova    Avatar Tereza Friedrichova
31. 12. 2023

S paní Kristýnou velká spokojenost. Okna krásně umytá.🙂👍

Petra Hanáková Avatar Petra Hanáková
31. 12. 2023

Nechali jsme si umýt jen okna a se vším jsme byli spokojeni. Rychlá domluva, příjemná paní, kterou jsme nechali v bytě samotnou a vše proběhlo v pořádku. Jediné co jsem čekala, byla nějaká pokročilá technika na mytí, ale na to jsem se měla zeptat předem. 🙂 Okna jsou čistá a jsme spokojeni. Děkujeme

Eva Čechovská Avatar Eva Čechovská
1. 12. 2023

Profesionalny pristup pri objednavke a dokonaly uklid bytu po rekonstrukci. Pracovnici su dochvilni a detailni. Nabuduce urcite objednam znova! Dakujem!!!!

Filip Szocs Avatar Filip Szocs
1. 12. 2023

Děkuji za výborný úklid. Paní Aljona uklízela velmi pečlivě, poctivě. Je moc šikovná , ochotná a příjemná. Určitě si budu žádat o úklid od ní.

Jana Čermáková Avatar Jana Čermáková
31. 10. 2023

Profesionální úroveň služeb. Rychlá domluva a vysoký standard úklidových služeb. Jednoznačně doporučuji!

Jan Kratochvíl Avatar Jan Kratochvíl
1. 12. 2023

Služby této úklidové firmy mohu vřele doporučit.

Dana Mikšovská Avatar Dana Mikšovská
31. 12. 2023

Služeb této úklidové firmy jsem využila už poněkolikáté a vždy jsem byla spokojena, byt je jako ze škatulky a všude se line příjemná vůně. Příště opět objednám.

Šárka Blažíčková Avatar Šárka Blažíčková
31. 12. 2023

Úklid po stavebních úpravách rodinného domu proběhl k mojí spokojenosti. Paní uklízečky k práci přistoupily zodpovědně, přesně dle dohody a při přebírání hotové práce jsem neshledal závad. Mohu jen doporučit.

Jakub Jelínek Avatar Jakub Jelínek
25. 1. 2024

Tým paní Oksany uklízel dvakrát. Jednou jako stavební úklid a podruhé před nastěhováním. Profesionální, rychlí a pečliví. Doporučuji.

Pavel Müller Avatar Pavel Müller
1. 12. 2023

Super úklid. Moc příjemné, usměvavé slečny. Úklid byl důkladný a rychlý. Jezdí i mimo Prahu, termín najdou i na poslední chvíli. Vyjdou vstříc a rychlá, příjemná komunikace. Mají všechny přípravky na úklid.

sofi sofii55 Avatar sofi sofii55
31. 12. 2023

mohu jen doporučit. Úklid byl velmi precizní. Měli jsme generální úklid po rekonstrukci a malířích. Paní byli šikovné a úklid byl hotový za 6 hodin. Perfektně umytá okna, nikde ani kapka na zdi nebo tak, sama bych to takto nezvládla.

D33190 SSHR Avatar D33190 SSHR
1. 12. 2023

Perfektni uklid pred odstehovani z bytu, vsechno je ciste jako nove. Dekujeme.

Antonina Nesmelova Avatar Antonina Nesmelova
31. 12. 2023

Rychle, čistě, kvalitně. Děkuji za pomoc.

Klara Frydrychova Avatar Klara Frydrychova
31. 12. 2023

Dnešní úklid předčil moje očekávání. Paní Vita byla velice milá a pečlivá. Určitě to nebyla poslední objednávka. Šárka Kroupová

Pavel Kroupa Avatar Pavel Kroupa
1. 12. 2023

Vše proběhlo k mé spokojenosti, úklidová služba přijela včas, s vlastními prostředky k úklidu, úklid bez výtky. Budu využívat i dále.

lenka smidova Avatar lenka smidova
31. 12. 2023

Vážená paní Zábranská, Se službou jsem naprosto spokojená, zejména s paní Kristýnou a Aljonou. Jsou velmi šikovné a pečlivé a v podstatě se jim nemusí nic vysvětlovat. O paní Kristýnu ostatně žádám hned od její první návštěvy. S díky a pozdravem Anna V.

Pavel Vranský Avatar Pavel Vranský
1. 12. 2023

Děkuji moc paní Vitě a paní Marie za krásně provedený, precizní úklid. Skvělá domluva, vše co bylo požadováno splněno, uklizeno do posledního puntíku. Celá domácnost se neskutečně leskne. Prosím o vyjádření hlubokého díky. Vidět v dnešní době, tak poctivé, pracovité lidi je zázrak. Doufám, že si plně těchto dam vážíte a adekvátně je ohodnotíte. Máte pod sebou neskutečné poklady. Děkuji. S pozdravem Lenka Hradecká

Lenka Hradecká Avatar Lenka Hradecká
17. 1. 2024

Děkuji za perfektně provedenou práci. Paní Krystina a Lída uklidily úplně vše a to i v místech, kde nebylo mnoho prostoru. Kdybych to měla dělat já, trvalo by mi to určitě víc jak týden a ani tak by to nebylo tak precizně uděláno, jako od nich.

Kateřina Nerušilová Avatar Kateřina Nerušilová
1. 12. 2023

S úklidem jsem mimořádně spokojená, službu jsem využila letos již podruhé. Mám vysoká okna, takže práce je náročnější, koberec taky už mají něco za sebou, ale vždycky prokoukne. Jak dnešní tak i předešlé paní byly milé, pečlivé a skvěle komunikovaly. Příští rok určitě objednám znovu.

Kristýna Matějková Avatar Kristýna Matějková
31. 12. 2023

Úklid jsem využila letos už podruhé. Byla u nás paní Kristýna s kolegyní, obě dámy byly usměvavé a milé. Úklid je rychlý a skvěle provedený. Objednání i komunikace bez problémů. Můžu opravdu doporučit.

Michaela Drozenová Avatar Michaela Drozenová
31. 12. 2023

Naprosto perfektní spolupráce na jednorázovém úklidu velmi znečištěného prostoru. Skvělá služba, děkuji!

Aneta Benešová Avatar Aneta Benešová
1. 12. 2023

Velká spokojenost, úklid byl perfektní profesionální, dododržování domluveného času. Vše klaplo dle představ.

lelnka l Avatar lelnka l
17. 1. 2024

Doporučujeme, rychlá domluva, brzký termín a skvěle uklizeno.

Kateřina Hánová Avatar Kateřina Hánová
1. 12. 2023

naprosto perfektní a profesionální služby, vřele za naši společnost doporučujeme, kvalita, rychlost a příjemná komunikace v jednom 🙂 moc děkujeme.

Romana Maxová Avatar Romana Maxová
1. 12. 2023

Vse bylo super, od domluvy po realizaci. Moc dekuju!

Jiří Sauer Avatar Jiří Sauer
1. 12. 2023

Úklid bytu po rekonstrukci k nastěhování - důkladný a pečlivý úklid za dobrou cenu, za pochodu jsme ujasňovali co je potřeba a jak, paní Vita a Oksana byly velmi milé a komunikativní. Děkuji a vřele doporučuji.

Jana Novorytová Avatar Jana Novorytová
1. 12. 2023

S úklidem jsem byla velice spokojená. Jednalo se o generální úklid , byl proveden velice pečlivě, vše se jen lesklo. Překvapilo mě, kolik prostředků a pomocníků paní uklízečky sebou měly a potěšilo mě, jak rychle a kvalitně svou práci odvedly. Komunikace s firmou též v pohodě, na čem jsme se dohodli to platilo.

Radka Nedorostová Avatar Radka Nedorostová
31. 12. 2023

Super práce. Úžasně čistý být, okna se lesknou, koberce a sedačka voní. Kristýna a Nataša jsou super ženské, které úklidu rozumí. Jsou rychlé, pracovité, empatické a prostě super. Děkuji a přeji pěkné svátky. Katka

Kata Kreckova Avatar Kata Kreckova
31. 12. 2023

Úklidová četa byla dochvilná. Úklid provedla rychle a profesionálně a vedoucí týmu se mnou velmi příjemně komunikovala. Se službou jsem byla spokojená, mohu jen doporučit. Velmi si vážím zejména poctivosti (vrátila se nám při úklidu nalezená cenná věc, na niž jsme už dávno zapomněli). Děkujeme!

Štěpánka Farfánová Avatar Štěpánka Farfánová
31. 10. 2023