Pozitivní ohlasy naší práce máme rádi a rádi se o ně podělíme.

Lenka Majerová, Praha

Dobrý den, děkuji, uklizeno je bezvadně, měla jsem na Vás štěstí. Na podzim se ozvu.

Dostálovi, Praha

Dobrý den, dnes u nás byly na generálním úklidu dvě sympatické dámy Kristýna a Pavlína. Absolutní spokojenost. Děkujeme Dostalovi

Věra Šimicová, Praha

Včera pro mě firma EXPERT úklid prováděla kompletní úklid domácnosti. Byla jsem velmi spokojená. Pracovnice (Kristina a Pavlína ) byly ochotné, milé a práci udělal velmi dobře. Příště si firmu objednám znovu a budu jí doporučovat svým známým.

Jitka Krátká, Praha Horní Počernice

Úklid od Expert úklidu musím hodnotit pokaždé na jedničku. Paní Denisa je milá a usměvavá osoba, se kterou je radost komunikovat a vždy jsme se domluvili na mých speciálních požadavcích, kterých mám docela dost, protože jsem majitelka tří psů.

Klára Šedivá, Praha 9
Podnikatelka

Nevadí mi dát peníze za úklid domácnosti a ušetřit tak čas pro rodinu nebo mé koníčky. Starosti s úklidem nechávám na úklidové firmě a lituji jen toho, že mě to nenapadlo už dávno.

Lenka Havlíčková, Praha 9
Žena v domácnosti

Jedním slovem pohoda. Nejdřív generální úklid a teď už pravidelně úklid několika mých nemovitostí, vždy bez problému. S Expert úklidem ráda spolupracuji.

Věra Fišerová, Praha Palmovka
Manažerka

Využíváme úklidových služeb firmy Expert úklid dlouhodobě při generálních úklidech po stavbě či rekonstrukci k naprosté spokojenosti. Tyto úklidy jsou dost náročné a přesto byly vždy provedeny s maximální pečlivostí.

Tereza Schubertová, Praha Libeň
Asistentka ředitele

Jako asistentka musím zařizovat úklid firemních prostor a tak jsem měla tu možnost vyzkoušet více úklidových firem. Komunikace a výsledek práce expert úklidu mě přesvědčila a tuto úklidovou firmu nemám důvod měnit. Se službami jsem naprosto spokojena.

Pavel Olšanský, Praha Vysočany
Jednatel firmy

Expert úklid prováděl celkový úklid našeho domu po jeho rekonstrukci. Vše dopadlo na jedničku, komunikace bez problému a výsledek také. Nyní nám firma uklízí celkem rozsáhlé firemní prostory a měnit nebudeme. Díky

Recenze na Googlu

  5 star review  Zase po dlouhé době konečně dobrá služba. Nic jsem nemusel připravovat, všechno si úklidovka přivezla sama. Byl jsem nad míru spokojen. Dokonce mi pomohli i s odvozem starého nábytku. Ještě jednou díky paní majitelce.

  thumb Roman Honzík

  5 star review  Super pomoc v našem domečku😉 povolali jsme experty a jsme moc spokojeni.👍🏻 Paní uklízečky byly rychlé, udělaly práci, kterou jsem ani nechtěla. Dokonce si pohrály i s naším chlapečkem. Úklid přijel zkontrolovat moc milí, mladý pán. A velký dík i paní šéfové, která nám dokázala poradit jak odstranit skvrny z našeho gauče. Výborný poměr cena kvalita. Doporučuji všem maminkám. 🙂🤗

  thumb Valerie Sucharova

  5 star review  Úklidovou firmu Expert úklid jsem si vybrala na doporučení známého. Musím říci, že jsem byla nad míru spokojena. Na začátku bylo sice drobné nedorozumění v čase, ale úklid po rekonstrukci proběhl na 1 a dle mých představ. Opravdu kvalitní úklid, výhodný poměr výkon/cena, rychlá domluva. Doporučuji!

  thumb Jana Nová

  5 star review  Velmi příjemné jednání a kvalitní služby.

  thumb Zbyněk Opletal